BRISTON

Kilka słów o firmie

Głównym profilem działalności firmy jest import i dystrybucja środków chemicznych dla przemysłu skórzanego. Działalność ta obejmuje obszar całej Polski, jak również Węgry, Słowację i Czechy. Firma BRISTON Fiedor Piotr jest wyłącznym importerem i dystrybutorem preparatów marki BRISTON. Celem firmy jest rozpowszechnianie i udostępnianie środków na bazie naturalnych składników w trosce o zdrowe i czyste środowisko, oraz estetyczny wygląd wyrobów skórzanych.

TARGI

Targi Obuwia i Skóry /BTS/

Zestaw kosmetyków do czyszczenia i konserwacji wyrobów skórzanych / BRISTON żel czyszczący , BALSAM BRISTON / laureatem konkursu o Złoty Medal w Poznaniu.

TARGI

Nagrody przyznane firmie BRISTON

Zestaw kosmetyków do czyszczenia , konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych /BRISTON żel czyszczący ,BALSAM BRISTON/laureatem konkursu na Targach Dom i Wnętrze Kielce 13-15.09.2013

Zestaw kosmetyków do czyszczenia ,konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych /BRISTON żel czyszczący, BALSAM BRISTON / laureatem Głównej Nagrody na XIX Podhalańskich Targach Budownictwa 09-11.05.2014 w Nowym Targu.

+48 668 716 874

Szybka dostawa

Możliwość zwrotu